Festival VINO DALMACIJE  će se po drugi put održati u restoranu „Kampus“  u suradnji s Udruženjem VINO DALMACIJE, Sveučilištem u Splitu i Studentskim centrom Split.
Ulaz je besplatan za sve studente Sveučilišta u Splitu.
Promoviranje i očuvanje autohtonih dalmatinskih sorti i tradicije, upoznavanje javnosti sa suvremenim načinima proizvodnje vina i edukacija mladih ljudi o vinskim sortama i tehnologijama proizvodnje vina iz naših područja glavni je cilj ovog festivala.
Festival će se održati u petak, 22. ožujka 2019. godine  od 11:00 do 19:00 sati te u subotu, 23. ožujka 2019. godine od 13:00 do 19:00 sati.
U sklopu festivala održati će se vinske radionice koje će voditi vrhunski stručnjaci .
Zbog održavanja Festivala VINO DALMACIJE  restoran „Kampus“ će biti zatvoren u petak 22. ožujka 2019. godine.
Raditi će restoran „Ekonomski fakultet“, restoran FGAG, restoran FESB 2, restoran „Kantun C“, restoran „Indeks“  i restoran „Hostel Spinut“.
Dežurni restorani u subotu, 23. ožujka 2019. god. su restoran FGAG i restoran „Indeks“, a u nedjelju 24.ožujka 2019.god. restoran „Kampus“ i restoran „Hostel Spinut“ .