Upravljanje vremenom je tema četvrte radionice ciklusa Talk&Grow iz područja upravljanja karijerama. Upravljanje vremenom je zapravo upravljanje sobom, a radi se o znanju, vještinama i ponašanju koja pomažu što efikasnije iskoristiti vrijeme, tj. postići bolje rezultate s manje utrošenog vremena.
Na radionici će studenti imati priliku osvijestiti različite probleme s organizacijom vremena i posljedice loše organizacije, prepoznati svoje ''kradljivce vremena'', upoznati različite strategije planiranja vremena te tehnike za pridržavanje plana.

Radionica će se održati 28.11.2019. od 13,30 - 15,30h u Maloj dvorani (5.kat) Sveučilišne knjižnice u Splitu. Voditeljica radionice je Antonia Peroš, dipl.psih.