Hrvatska zaklada za znanost poziva vas na predstavljanje programa "Uspostavni istraživački projekti" koje će biti održano 11. svibnja 2017. s početkom u 12 sati u Multifunkcionalnoj dvorani sjevernog tornja Sveučilišta u Splitu. O programu kojemu je svrha omogućiti osamostaljenje mladih znanstvenika i stvaranje mladih istraživačkih timova govorit će prof. dr. sc. Dragan Poljak, član Upravnog odbora Zaklade. O iskustvima provedbe Uspostavnih istraživačkih projekata govorit će voditelji uspješnih projekata financiranih na ranijim rokovima ovoga programa. O svom radu na uspostavnom istraživačkom projektu "Istraživanje javne potrošnje na obrazovanje: utjecaj na rast, konvergencija i efikasnost" govorit će izv. prof. dr. sc. Lena Malešević Perović s Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Splitu, a istraživanje "Cjelogenomska analiza povezanosti Hashimotovog tiroiditisa" financirano u okviru ovoga programa, predstavit će izv. prof. dr. sc. Vesna Boraska Perica s Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Splitu.
Molimo Vas da svoj dolazak potvrdite na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. do srijede, 10.5.2017. do 10 sati.

Radujemo se Vašem odazivu!