Sveučilište u Splitu u skladu sa svojom Strategijom 2015-2020 , posebno u okviru 1. strateškog područja ZNANOST I ISTRAŽIVANJE, UMJETNOST I STVARALAŠTVO i strateškog cilja 4. u okviru kojega se potiče umjetničko stvaralaštvo s naglaskom interdisciplinarne interakcije kulturne baštine i suvremenih kreativnih industrija, objavljuje poziv za iskazivanje interesa za izlaganje u Sveučilišnoj galeriji „Vasko Lipovac“, Ruđera Boškovića 31, Split.

Ovaj poziv odnosi se za sudjelovanje u godišnjem izlagačkom programu za 2018. godinu.

Za iskazivanje interesa potrebno je popuniti prijavnicu koja je sastavni dio poziva za iskazivanje interesa. Uz prijavnicu se, ako je potrebno, prilaže i dodatna dokumentacija u naznačenim formatima.
Dostavljena dokumentacija se ne vraća. Poziv je otvoren do 26. lipnja 2017. godine.

Prijavu s prilozima poslati elektronskim putem u naznačenim formatima na: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.