Ove godine po prvi put u Hrvatsku dolazi veliki festival elektronske glazbe Labyrinth Open Croatia koji će se održati 8.,9.,10. i 11. srpnja u kampu Galeb u Omišu.

Vaš Studentski zbor misli na vas pa su vam odlučili pokloniti 100 ulaznica.

Prvih 100 sretnika koji lajkaju i shareaju (public) objavu o festivala sa facebook stranice “Studentski zbor Splitskog Sveučilišta” dobit će besplatnu ulaznicu za festival koja će se moći preuzeti 3.,4. i 5. srpnja od 17:00 do 20:00 sati na recepciji studentskog doma dr. Franjo Tuđman na Kampusu.

Objavu na službenoj facebook stranici potražite OVDJE

Više o festivalu pročitajte OVDJE.

Obrazac ispunite klikom OVDJE.

Ovo su posebne ulaznice koje su napravljene isključivo za studente stoga kada dobijete ulaznicu, da biste mogli ući na festival i dobiti narukvicu potrebno je predočiti i iksicu.