U petak, 15. rujna 2017. godine, na kampusu Sveučilišta u Splitu, u multifunkcionalnoj dvorani Sjevernog tornja Sveučilišne knjižnice, održalo se druženje i predstavljanje rezultata Erasmus+ projekta Student Business e-Academy (SBeA), kojeg provodi Sveučilište u Splitu u suradnji s međunarodnim partnerima. Mnogobrojne studente, ali i srednjoškolce, buduće studente, uvodno je pozdravila voditeljica Ureda za projekte i transfer tehnologije Aleksandra Banić, te koordinatorica Bruna Paušić.

Uz predstavljanje dosadašnjih rezultata, nazočnima su se obratili i profesori s Ekonomskog fakulteta, kao njihovi potencijalni budući profesori, ponajviše na temu poduzetništva. Troje studenata iznijelo je svoje dojmove o drugoj po redu trening konferenciji SBeA u okviru kampa Summer Jam 2017 u kojemu su sudjelovali od 22. do 28. kolovoza, također u okviru Erasmus+ projekta Student Business e-Academy, u Pine Beach Pakoštane resort-u. Kako su istaknuli, tom su  prigodom studenti Sveučilišta u Splitu, zajedno sa studentima sveučilišta Middlesex University iz Londona i University of Malaga iz Španjolske imali priliku formirati međunarodne timove i zajednički raditi na razvoju poslovne ideje. Također su sklopljena brojna nova prijateljstva sa zajedničkim interesom-poduzetništvom.