U sklopu 3. Dana kineziologije, Kineziološki Fakultet u Splitu i Hrvatski Institut za kineziologiju i sport, u subotu, 28.10.2017. organiziraju znanstveni seminar pod nazivom: „Paradigma anaerobnog kapaciteta i anaerobne snage“ koji će se održati u prostorijama KIFST-a (Teslina 10.) i Instituta za kineziologiju (Osječka 11). Međunarodni znanstveno-stručni skup održava se u sklopu aktivnosti projekta Anaerobni kapaciteti u udaračkim borilačkim sportovima (voditelj izv. prof. dr. sc. Dražen. Čular) financiranog od strane Hrvatske zaklade za znanost.
Gosti predavači su svjetski poznati znanstvenici: Prof. Alessandro M. Zagatto, PhD (Sao Paolo State University Brasil), Prof. Y. Nakamura, PhD, (Londrina State University Brasil) i Prof. Johny Padulo, PhD –(E-Kampus – Italy).

Pozivaju se zainteresirani da pristvuju prezentaciji koja je otvorneog tipa, a sve troškove snosi KIFST. Detaljan raspored možete pronaći na posteru u privitku