Alumni udruga Sveučilišnog odjela za stručne studije i ove godine u suradnji sa Hrvatskim crvenim križem organizira jubilarnu petu akciju dobrovoljnog darivanja krvi, koja će se održati u utorak, 31. listopada od 11 do 15 sati u učionici 106 Sveučilišnog odjela za stručne studije u Splitu, Kopilica 5.
Pozivaju se studenti i djelatnici Sveučilišta u Splitu, članovi Udruge i sve ostale zdrave osobe od 18 do 65 godina starosti da se odazovu i u što većem broju podrže jubilarnu 5. akciju dobrovoljnog darivanja krvi.

Za potrebe identifikacije i evidencije, sa sobom je potrebno ponijeti važeću osobnu iskaznicu.
Akciju podržava i promiče krovna udruga Alumni Sveučilišta u Splitu (ASUS), na ostalim sastavnicama Sveučilišta u Splitu.

Istoga dana na Odjelu obilježit će se 1. Dan otvorenih vrata alumni udruge Sveučilišnog odjela za stručne studije!

U trajanju od 11 do 18 sati organizirat će se druženje bivših studenata, članova udruge sa sadašnjim studentima Odjela, u cilju upoznavanja posjetitelja s ciljevima i djelatnostima alumni udruge. Članovi Udruge će odgovarati na pitanja te prikupiti što više aktualnih prijedloga, ali i primjedbi oko kojih bi mogli pomoći.