Drage studentice i dragi studenti,
u organizaciji Studentskog zbora Sveučilišta u Splitu, Studentskim centrom Split i Sveučilištem u Splitu, pozivamo Vas na Sveučilišnu brucošijadu svih sastavnica!

Mjesto održavanja, kao i do sada pod najvećom disko kuglom, bit će studentski restoran "Kampus" u sklopu studentskog doma dr. Franjo Tuđman.

Za najbolji i najpovoljniji provod te najluđu atmosferu zadužena je popularna grupa "MAGAZIN" uz band iznenađenja!

Na vrijeme nabavite svoju ulaznicu koja će biti dostupna uz predočenje x-ice ili indeksa jer je broj posjetitelja OGRANIČEN! Također vas molimo da sačuvate polovicu ulaznice jer će biti održana nagradna igra, a najsretnije nagrađujemo kartama za UMF 2018!

SZST vas ove godine časti besplatnim ulaznicama, a iste možete preuzeti 7.,8.,9.,10. i 11. na sljedećim mjestima:- FESB (ulaz)
-Studentski dom dr. Franjo Tuđman (menza)
-Studentski dom Hostel Spinut (ulaz)
od 10:00h do 15:00h