Andrija Čolak održao je zanimljivu prezentaciju i predavanje u četvrtak 9. studenog, na temu „Kako pretvoriti ideju u ozbiljan posao?“ Predavanje je organizirano suradnjom Studentskog centra Split i Akademskog kruga Skac_st. Mladi riječki poduzetnik zainteresirao je brojne studente i ostale građane koji na kraju predavanja nisu propustili postavljati pitanja predavaču. Čolak je više puta naglasio da u našem društvu još uvijek vlada strah od neuspjeha koji već u početku blokira pojedinca u nakani da krene u realizaciju svojih ideja. Neuspjeh je samo jedna stepenica na kojoj se puno može naučiti, ali nikako i odustati od daljnjeg rada. Franšizni biznis u Hrvatskoj još uvijek nije do kraja pravno definiran, stoga je naročito u početku 2009god. bilo mnogo poteškoća da se Surf'n'Fries pokrene. Danas su trgovine Surf'n'Fries već na 70 lokacija u našoj zemlji. U inozemstvu posao se proširio na više od 15 zemalja svijeta, a u planu su i daljnja širenja i novi patenti kreativnog riječanina.