Prošlog petka, 23. veljače u caffe baru Tinel održana je tradicionalna Ćakula s duhovnikom u organizaciji Ureda za pastoral mladih i Studentskog centra Split. Gost je bio Alan Hržica, pjevač duhovne glazbe, koji je ujedno i promovirao svoj prvi album duhovne glazbe "Nova stvorenja". U posebnoj atmosferi i prepunom Tinelu don Mihael Prović, studentski kapelan također je pozdravio sve nazočne te je zamolio Alana da ukratko ispriča svoje iskustvo vjere i životnog puta nakon obraćenja. Alan je zahvalio svima na toplom dočeku i izrazio zadovoljstvo što su sve pjesme otpjevane zajednički, kao priprema i dobra najava za koncert "Progledaj srcem" koji će se i ove godine održati na splitskim Gripama.