U ponedjeljak, 01.10.2018. u Sveučilišnoj knjižnici održan je Welcome day za više od 180 inozemnih studenata koji će zimski semestar provesti na razmjeni na Sveučilištu u Splitu. Prisutne je pozdravila voditeljica Ureda za međunarodnu suradnju Ana Ćosić i zaželjela im dobrodošlicu na Sveučilište u Splitu. Djelatnica Ureda za međunarodnu suradnju, Dora Ganza, održala je prezentaciju o povijesti i znamenitostima grada Splita i Sveučilišta u Splitu te su studentima pružene važne praktične informacije vezane uz njihov boravak. Aktivnosti studentske udruge ESN Split predstavio je predsjednik udruge Mario Batinović dok je Jelena Matešić iz UniSport ST predstavila sportske aktivnosti koje im stoje na raspolaganju. Sastanak je zaključen podjelom dokumenata i promo materijala studentima te prigodnim domjenkom u Sveučilišnoj galeriji "Vasko Lipovac".