Ukoliko ste zainteresirani da sljedećeg ljeta odete na stručnu praksu u Njemačku i provedete tamo 3 do 6 mjeseci, otiđite na prezentaciju Programa stipendija njemačkog gospodarstva i njemačke vlade. Pored mogućnosti da steknete vrijedno internacionalno i profesionalno iskustvo, Program Vam pruža kompletnu organizacijsku i administrativnu podršku prije i tijekom prakse, pokriva najveći dio troškova Vašeg boravka u Njemačkoj i pruža priliku da postanete dio veoma aktivnog Alumni kluba po povratku u Hrvatsku. Ako Vam ovo zvuči zanimljivo dođite se osobno upoznati sa spomenutim mogućnostima na prezentaciji koja će se održati u utorak 16.10.2018. godine s početkom u 14:00 u multifunkcionalnoj dvorani Sveučilišne knjižnice u Splitu (sjeverni toranj, 2. kat).
Više o samom Programu možete pronaći na Web stranici: www.stipendienprogramm.org.