Povodom Dana sjećanja na žrtvu Vukovara u Sveučilišnoj knjižnici u Splitu u organizaciji Studentskog centra Split i Ureda za pastoral mladih održana je 14.11.2018. projekcija filma “Slike iz života ratnika”, dokumentarni film o heroju obrane Vukovara Ivanu Anđeliću Doktoru, istinskom heroju obrane grada Vukovara. Redatelj filma je Silvio Mirošničenko, a producent filma Antun Ivanković. Slike iz života ratnika je film koji promiče istinu o Domovinskom ratu, film o Doktoru i njegovim suborcima, herojima obrane Vukovara Ivanu Arbanasu, Luki Andrijaniću, Velimiru Đereku Sokolu, Ivanu Poljaku Sokolu i drugima. Doktor je bio jedan od zapovjednika obrane na najtežoj crti obrane grada, na Sajmištu. Tu je u borbama izgubio svoje suborce, također heroje obrane Vukovara, kojih se prisjetio i u svom inspirativnom obraćanju nazočnima po zavšetku projekcije. Studentima je poručio da su branitelji domovinu obranili za njih, za mlade, te je na njima odgovornost da u novom demokratskom društvu zemlju mudro vode i čuvaju za generacije koje dolaze. U glazbenom dijelu programa nastupio je gudački kvartet Umjetničke akademije u Splitu i Vis Veritas aeterna.