Alumni UMBRA, udruga bivših i sadašnjih studenata sveučilišnog odjela za stručne studije u Splitu poziva studente i djelatnike Sveučilišta u Splitu, svoje članove i sve ostale zdrave osobe od 18 do 65 godina starosti da se odazovu i u što većem broju podrže još jednu, 7. akciju dobrovoljnog darivanja krvi. Akcija će se održati danas 26.11.2018. u vremenu od 11-15 h u suradnji sa Hrvatskim Crvenim križem, u prostoru Sveučilišnog odjela za stručne studije u Splitu, Kopilica 5, učionica 106. Ovaj put, akciji će se priključiti i članovi ESN Split, studentske volonterske organizacije koja okuplja studente svih fakulteta u Europi željnih druženja. Za potrebe identifikacije i evidencije, sa sobom je potrebno ponijeti važeću osobnu iskaznicu. Više o dobrovoljnom davanju krvi možete pročitati ovdje. Akciju podržava i promiče na ostalim sastavnicama Sveučilišta u Splitu krovna udruga Alumni Sveučilišta u Splitu (ASUS).