U Sveučilišnoj knjižnici u Splitu (mala dvorana 5. kat) održat će se 5. prosinca 2018. u 18:00 sati predavanje u organizaciji Centra za savjetovanje studenata sveučilišta u Splitu "Što znamo o kockanju danas?"
Zašto se kockanje naziva „skrivenom ovisnošću? Kockaju li studenti Splitskog Sveučilišta i koliko? Kako roditeljstvo utječe na kockanje? Ako vas zanimaju odgovori na ova pitanja, dođite! Predavanje će održati dr.sc. Toni Maglica s Filozofskog fakulteta u Splitu, socijalni pedagog s dugogodišnjim iskustvom direktnog rada s djecom i mladima s različitim poremećajima u ponašanju. Toni Maglica član je znanstveno istraživačkog projekta „Kockanje mladih u Republici Hrvatskoj“, kojeg je voditelj izv.prof.dr.sc. Neven Ricijaš sa ERF-a Sveučilišta u Zagrebu.