Studentski zbor FGAG-a u suradnji sa splitskom udrugom MoSt uz potporu Fakulteta građevine, arhitekture i geodezije Split pozivaju Vas da svojim dolaskom uveličate humanitarnu večer na tom fakultetu!
12.12.2018. od 19:00 h u velikom Amfiteatru zgrade C moći ćete uživati u idućim filmovima :
- Biciklisti ( autor Veljko Popović)
- Nepovratno (autor Igor Bezinović)
- Silvio zmaj (autorice Silvije Bosančić)
- Varoški amarcord - Ljudi koji se smiju (autor Zvonimir Rumboldt)
U sklopu humanitarnog kina prikupljat će se donacija u vidu hrane i higijenskih potrepština.
*preporuča se konzervirana hrana, slatkiši (razne čokolade, keksi itd.) Hranu će se moći donirati u za to previđenim kutijama na ulazu u Fakultet . Pomozite svojom donacijom splitskim beskućnicima i pokažite veliko srce. Osim filmova i zabavnog programa partneri projekta su pripremili i poklone za najsretnije posjetitelje (izvlačit će se brojevi za bogatu nagradnu lutriju).