Grupa studenata Ekonomskog fakulteta u Splitu organiziraju humanitarnu akciju namijenjenu udruzi Anđeli iz Splita koja se bavi djecom s teškim tjelesnim invaliditetom i poteškoćama u razvoju. Prihodi se skupljaju na razne načine: u kutijama u studentskim menzama, aukcijom dresa i lopte Hajduka s potpisima igrača, te košarkaške lopte Splading s potpisom Dina Rađe;
uplatom na žiro račun;
putem humanitarne lutrije s bogatim i vrijednim nagradama;
kupnjom rukotvorina dječjih vrtića na štandu u City Center one.
U sklopu akcije je i humanitarni koncert "Djeca za djecu" 19.12.2018. (žuta srijeda) u 17.00h u prizemlju City Center one u Splitu. Na koncertu će nastupati Andrea Šušnjara, Žanamari, grupa Best, klapa Sveti Florijan, grupa Viva, zbor Mihovil, VIS Veritas aeterna, dječji zbor "Srdelice", Papa band i ženski zbor Marjanke. Koncert će završiti izvlačenjem sretnih dobitnika lutrije u 20.00h te proglašenjem dobitnika aukcije: dresa Hajdukovog kapetana Juranovića, lopte s potpisima igrača i košarkaške lopte Spalding s potpisom Dina Rađe.