Povjerenstvo za dodjelu Stipendije Sveučilišta u Splitu u postupku koji je pokrenut Natječajem Sveučilišta u Splitu za dodjelu Stipendije u akademskoj godini 2018./2019. od 22. siječnja 2019. godine donosi Odluku o dodjeli stipendija Sveučilišta u Splitu u akademskoj godini 2018./2019.
Dodjeljuje se Stipendija Sveučilišta u Splitu u akademskoj godini 2018./2019. natjecateljima koji su odvojeni i označeni zelenom bojom na rang listama koje su sastavni dio odluke te se nalaze u prilogu ove obavijesti.
Mole se dobitnici da do 28. veljače 2019. godine, dostave IBAN svog žiro računa, odnosno skeniranu kopiju svoje kartice na e-mail adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. niste u mogućnosti skenirati karticu, možete ju do navedenog roka dostaviti osobno Uredu za nastavu, Poljička cesta 35, 2. kat.
O načinu i terminu potpisivanja ugovora dobitnici će biti naknadno obaviješteni.