ZORH susret - Zaštita okoliša u Republici Hrvatskoj naziv je projekta kojeg organiziraju studenti Kemijsko-tehnološkog fakulteta u Splitu (KTF) u suradnji sa Studentskom sekcijom Hrvatskog društva kemijskih inženjera i tehnologa (SSHDKI). Pokrovitelji susreta su: hrvatska zastupnica u Europskom parlamentu Marjana Petir i Ministarstvo zaštite okoliša i energetike.
Cilj projekta je povezati akademsku zajednicu s privredom da bi se raspravilo o ključnim problemima i da bi se javnost dodatno potakla na veću zainteresiranost zaštite okoliša.
Otvorenje 2. ZORH Susreta znanstvenika, stručnih djelatnika i studenata na temu zaštite okoliša održat će se u četvrtak 26. travnja  na Kemijsko-tehnološkom fakultetu u Splitu, s početkom u 9:00 sati.