Rad preko Student servisa može biti pravi spas za tvoj studentski proračun. Studentski centar na svojim stranicama nudi uputstva za početak rada preko student servisa, međutim postoji niz detalja i pitanja na koje studenti, ali i poslodaci, ne znaju odgovore. Iz tog razloga, u sklopu projekta Talk&Grow, u Sveučilišnoj knjižnici održat će se 14.11.2019. u 13:30 sati interaktivno predavanje upravo na ovu temu. Predavanje će održati Adriana Hrstić, voditeljica  službe Student servisa u Splitu. Studenti će imati priliku saznati više tome tko sve može ostvariti pravo rada preko student servisa, pravima iz ugovora o obavljanju studentskog posla te o potražnji poslodavaca za studentima. Naravno, dobrodošla su sva dodatna pitanja za vrijeme predavanja. Predavanje je otvoreno za sve studente i nisu potrebne prijave.