Poštovani,
uslijed trenutne epidemiološke situacije u Republici Hrvatskoj od osobitog je interesa zaštita zdravlja svih građana.
Za vrijeme trajanja epidemije bolesti COVID-19 uzrokovane virusom SARS-CoV-osobito je važno vršiti preventivne aktivnosti s ciljem sprečavanja daljnjeg širenja virusa.
Svjesni ozbiljnosti trenutne situacije, a uzevši u obzir potrebe korisnika da nastave s obavljanjem poslova i ostvarivanja usluga iz nadležnosti STUDENTSKOG CENTRA SPLIT, ustanova će raditi prema redovnom radnom vremenu, ali bi se svaka komunikacija, sukladno Uputi za rad tijela državne uprave za vrijeme trajanja epidemije bolesti COVID-19 uzrokovane virusom SARS-CoV-, s korisnicima usluga trebala vršiti što je moguće više telefonom ili elektroničkom poštom.
Pozivamo i apeliramo na sve korisnike naših usluga da ne dolaze osobno u prostorije sjedišta ili drugih lokacija Studentskog centra Split ukoliko to nije krajnje nužno.
Korisnici mogu kontaktirati Studentski centar Split brojeva i e-mailova:
Centrala: 021/361-853

021/347-434

Apeliramo na građane i pozivamo da prate objave nadležnih tijela te da se pridržavaju svih aktualnih preporuka i uputa, ponašaju društveno odgovorno, što manje koriste javne prostore, suzdrže se od nepotrebnih putovanja i održavaju osobnu higijenu.
Svakako želimo održati normalno poslovanje koliko god je to moguće, ali su nam sigurnost i zdravlje naših zaposlenika, kao i svih korisnika naših usluga, ipak na prvome mjestu te stoga poduzimamo sve moguće mjere opreza.

Molimo korisnike naših usluga da se pridržavaju donesenih mjera prevencije!

Hvala na Vašem razumijevanju i podršci!

STUDENTSKI CENTAR SPLIT

Ravnatelj,