JAVNI POZIV ZA DOSTAVU PROJEKTNE I PROGRAMSKE DOKUMENTACIJE ZA NATJEČAJNA SREDSTVA IZ UPISNINA ZA AKADEMSKU GODINU 2016./2017.

Sukladno člancima 10. i 11. Pravilnika o raspodjeli sredstava ostvarenih od upisnina studenata Sveučilišta u Splitu, Studentski zbor Sveučilišta u Splitu donosi odluku o raspisivanju natječaja na 10. sjednici održanoj 01.03.2017. elektroničkim putem.

Natječaj je otvoren od 01.03.2017. godine do 31.03.2017. godine u 23:59 sati, te traje 30 dana, sukladno Pravilniku.

Poziv na natječaj objavljuje se na oglasnim pločama i mrežnim stranicama Studentskog zbora Sveučilišta u Splitu te Studentskih zborova Sastavnica

Sredstva namijenjena studentskim projektima i programima raspodjeljuju se u tri (3) područja i to:

Kultura, umjetnost i sveučilišni mediji
Znanost i tehnologija
Studentski sport
Programi se zajedno sa ispravno popunjenim obrascem i detaljnim financijskim planom (koji se nalazi u privitku poziva, a dostavlja se u excel tablici), te ostalom pripadajućom dokumentacijom predaju online putem, na e-mail adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..

DOKUMENTI : www.szst.hr