Studentski zbor Sveučilišta u Splitu poziva na JAVNU RASPRAVU na temu izrade nacrta prijedloga Zakona kojim će se urediti zapošljavanje i rad učenika i studenata. Sastanak će se održati u srijedu, 22. ožujka, s početkom u 17 sati u zgradi Studentskog zbora Sveučilišta u Splitu, na adresi Zrinsko-Frankopanska 38. Tematika Javne rasprave su manjkavosti trenutnog Zakona, prijedlozi promjena, rad izvanrednih studenata preko student servisa, učenički ugovori i drugo. Pozivamo sve zainteresirane studente Sveučilišta u Splitu da nam se pridruže na ovom sastanku i sudjeluju u raspravi sa konstruktivnim prijedlozima poboljšanja.
U prilogu se nalazi dokument sa smjernicama izrade nacrta Zakona o zapošljavanju učenika i studenata, koje je izradilo Ministarstvo znanosti i obrazovanja.

Nacrt