Gradsko društvo Crvenog križa Split u suradnji sa Studentskim zborom Sveučilišta u Splitu organizira tri prezentacije na Sveučilištu u kojima će predstaviti radit službi Crvenog križa u koje se mogu uključiti studenti kao volonteri.
Prezentacije će se održati po sljedećem rasporedu:
– PRAVNI FAKULTET – ponedjeljak (27.03.) sa početkom u 18:00 u dvorani br. 6,
– EKONOMSKI FAKULTET – srijeda (29.03.) sa početkom u 18:00 u svečanom amfiteatru,
– SVEUČILIŠNI ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE (KOPILICA) – petak (31.03.) sa početkom u 18:15 u dvorani br. 113.
Prezentacije su namijenjene svim studentima, te istom molimo sve studente da poslušaju nešto o radu Crvenog križa i službama u koje se mogu uključiti kao volonteri. Crveni križ je međunarodno priznata humanitarna organizacija, volonterstvo unutar ove organizacije donosi mnoge prednosti pri dobivanju dekanove nagrade, dobivanju posla (jer se volonterska knjižica prilaže diplomi supplement), a na nekim Sveučilištima diljem Europe donosi i određeni broj ECTS bodova.
Više pročitajte na linku: VOLINTIRAJ I POMOZI DRUGIMA