Misliš da je nemoguće studirati, volontirati i raditi na vlastitom profesionalnom razvoju?
Baš suprotno dokazuju studenti uključeni u organizaciju ESN Hrvatska. Ovi jedinstveni, ambiciozni, entuzijastični i motivirani mladi ljudi iz dana u dan ostvaruju sve veće uspjehe i predstavljaju našu državu u najboljem svjetlu. ESN Hrvatska dio je ESN-a International koji okuplja preko 13 000 volontera diljem Europe koji zajednički rade na budućnosti Erasmus+ programa. Kroz pomaganje Erasmus studentima, vlastita Erasmus iskustva i rad u udruzi ovu ljudi mijenjaju svijet!
Želiš neki dokaz o tome? Pa, mislimo da će ovo zasigurno biti i više nego dovoljno…
Godišnja generalna skupština (Annual General Meeting ili AGM) ESN-a International održana je proteklog tjedna, od 20. do 24. travnja 2017.godine u Berlinu. Hrvatska delegacija, koju su činili članovi svih hrvatskih sekcija (ESN Dubrovnik, ESN Osijek, ESN Rijeka, ESN Zadar, ESN Zagreb i naravno ESN Split) vratila se s 3 osvojene nagrade:

• ESN Split i ESN Zagreb osvojili su nagradu za MEekend, event kojem je glavni cilj bio promicanje mobilnosti tijekom različitih prezentacija, okruglih stolova i sl.

• ESN Zadar osvojio je nagradu za najbolji glazbeni video na znakovnom jeziku

• ESN Hrvatska je osvojila nagradu za najbolju ESN državu, u konkurenciji sekcija iz 40 država!

Također, predstavnici svih sekcija imali su priliku prezentirati svoja Sveučilišta na danu otvorenih vrata na kojem su ujedno bili i brojni poslodavci. Da bi sve to više dobilo na značenju, naše sekcije i država dobile su ove nagrade u velikoj i jakoj konkurenciji. Trenutno Erasmus Student Network International broji preko 500 sekcija u 40 različitih država!

Impresivno, zar ne? Želiš znati više? Odgovore potraži u najbližoj sekciji i postani jedan od njih!
ESN Split - http://bit.ly/2pZ3mZ2