Poštovani studenti, studentice i studentske udruge koji ste aplicirali na Natječaj za sredstva od upisnina Studenata Sveučilišta u Splitu za 2017. godinu, a koji je bio raspisan 01.03.2017. godine, obavještavamo vas da je dana 27. travnja 2017. godine Glavno povjerenstvo donijelo odluku o odgodi roka za objavu neslužbenih rezultata sa 28. travnja na 03. svibnja. Odluka je donesena zbog obilne dokumentacije kako se ne bi nekoga oštetilo i kako bi se kvalitetno pregledala sva dokumentacija. Ovim putem vas molimo za strpljenje i da pratite naše objave jer ćemo objaviti neslužbene rezultate čim stignu.
Odluku o odogodi možete pročitati OVDJE.
Ukoliko imate kakvih upita vezano za navedeno, budite slobodni obratiti se nekome iz Predsjedništva Studentskog zbora Sveučilišta u Splitu.