Humanitarna akcija Humano srce splitskog sveučilišta, pokrenuta 15. rujna 2016. vezana za podjelu večere u prihvatilištu Udruge MoSt, u kojoj su sudjelovale sve sastavnice Sveučilišta, završila je za ovu akademsku godinu u petak, 30. lipnja.
Tom prigodom su prorektor za kvalitetu, kulturu i umjetnost prof. dr. sc. Branko Matulić i članice udruge Alumni ASUS / Almae Matris Universitatis Studiorum Spalatensis Alumni doc. dr. sc. Mirjana Milić, predsjednica i Sandra Kovačić, podijelili obroke našim sugrađanima o kojima skrbi Udruga Most.
Akcija je imala pohvalan kontinuitet i iznjedrila je još neka humanitarna djelovanja splitskih studenata i profesora što je ohrabrujući podatak za daljnja ovakva nastojanja, a podjela večere za štićenike Udruge Most će se nastaviti i u idućoj akademskoj godini.