Sveučilište u Splitu objavljuje Natječaj za Erasmus+ mobilnost studenata u svrhu studija u ljetnom semestru akademske godine 2017./18.

Tekst Natječaja

Upute za prijavu na Natječaj

Rok prijave: 25. rujna 2017.

Povodom objavljenog natječaja Ured za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Splitu organizira Informativni dan za sve zainteresirane studente Sveučilišta.
Na Info danu bit će predstavljene sve mogućnosti studiranja u okviru programa Erasmus+ u programskim i partnerskim zemljama.
Info dan će se održati u četvrtak, 7. rujna 2017. u 11 satiu Multifunkcionalnoj dvorani sjevernog tornja Sveučilišne knjižnice, R. Boškovića 31.

Vezani dokumenti Natječaja:
1. Prijavni obrazac za ak. god. 2017./18.
2.Prijavni obrazac za osobe s posebnim potrebama
3. Europass CV
4. Izjava o članovima zajedničkog kućanstva
5. Popis ECTS povjerenika na sastavnicama
6. Popis Erasmus koordinatora na sastavnicama
7. Popis visokoškolskih ustanova s kojima je potpisan Erasmus+ međuinstitucijski sporazum (po sastavnicama) - lista će se ažurirati zaključno s 8. rujna 2017.
8. Dodatni kriteriji sastavnica
9. Erasmus+ Programme Guide