Uz putovanja po cijenama nižim i do 50%, studente očekuje i nagradna igra u kojoj mogu osvojiti Samsung Galaxy smartphone i druge vrijedne nagrade

Brojnim studentima sigurno je već poznato kako se s Autotransom, najnovijom članicom Arriva Deutsche Bahn grupe, može putovati po cijenama nižim i do 50%. Onima koji još uvijek ne znaju kako do najpovoljnije autobusne karte u nastavku donosimo pregled komercijalnih povlastica koje nudi Autotrans:

- 25% popusta na cijenu jednosmjerne, odnosno 40% popusta na cijenu povratne autobusne karte na relacijama duljim od 40 kom odabirom putne karte za mlađe od 26 godina
- 5% popusta uz a-iskaznicu koja je besplatna i može se izraditi na autobusnim kolodvorima i prodajnim mjestima Autotransa
- 5% popusta za kupnju karte online na www.autotrans.hr
Sve navedene popuste moguće je zbrojiti i na taj način ostvariti do 50% popusta na cijenu autobusne karte. No najbolji dio tek slijedi.

Kupnjom karte do vrijednih nagrada

Autotrans ove jeseni nagrađuje studente pa tako svi koji u razdoblju od 27. rujna do 31. listopada 2017. godine, kupe autobusnu kartu s popustom za osobe mlađe od 26 godina putem Autotrans webshopa automatski sudjeluju u nagradnoj igri u kojoj mogu osvojiti:

- Smartphone Samsung Galaxy J5 2017
- Godišnju policu putnog zdravstvenog osiguranja
- Putovanje za 2 osobe na Advent u Klagenfurtu ili
- Prijenosni punjač
Sve o najpovoljnijem putovanju s Autotransom i nagradnoj igri saznaj na: https://www.autotrans.hr/hr-hr/povratak-na-faks