Udruga studenti za studente Split traži nove članove, studente koje zanima novinarstvo, lektoriranje članaka, sastavljanje reportaža, marketing, fotografiranje događanja, radijsko voditeljstvo S4S emisije na Radio Suncu, a kroz projekte udruge i sudjelovanje u humanitarnom radu.

Područje djelovanja Udruge zaista je široko i omogućava rad sukladno afinitetima pojedinog člana. Od kandidata se ne traži iskustvo već zainteresiranost i angažman na projektima Udruge u skladu s mogućnostima.

Prijave, s kratkim motivacijskim pismom, primaju se do 10. studenog na e-mail adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili putem poruke na Facebook stranici Udruga studenti za studente Split.