U povodu Dana sjećanja na žrtvu Vukovara u petak, 17. studenog , u sportskoj dvorani Studentskog doma "Dr. Franjo Tuđman" održana je sveta misa nakon koje su u Vukovarskoj ulici zapaljene svijeće.

Svetu misu za žrtve Vukovara predvodio je don Branimir Projić, vojni kapelan Hrvatske ratne mornarice u koncelebraciji s prof. dr. sc. Anđelkom Domazetom, dekanom Katoličkog bogoslovnog fakulteta i dr. don Mihaelom Provićem duhovnikom studenata Sveučilišta u Splitu. Euharistijskom slavlju prisustvovali su prof. dr. sc. Šimun Anđelinović, rektor Sveučilišta u Splitu, s prorektorima prof. dr. sc. Brankom Matulićem i prof. dr. sc. Markom Rosićem, dekani i čelnici sastavnica Sveučilišta, profesori i brojni studenti.

Nakon mise Svi okupljeni su se uputili u Vukovarsku ulicu gdje su uz molitvu upalili svijeće pred muralima posvećenima gradu Vukovaru i njegovim braniteljima.