Dragi naši,

Na vrata je nam je stigao prosinac ,a s njim i blagdansko raspoloženje ususret Božiću koji će ubrzo pokucati na vrata!

Prosinac je vrijeme ljubavi i darivanja pa ćemo ga već tradicionalno započeti Humanitarnom božićnom fritulijadom!

Članovi udruge studenata farmacije i medicinske biokemije (CPSA) su odlučili da ove godine sva prikupljena sredstva od prodaje idu Centru za rehabilitaciju „Samaritanac“ iz Splita.

• Centar Samaritanac je specijalizirana ustanova osnovana za pružanje usluga skrbi izvan vlastite obitelji nepokretnim osobama sa izraženijim stupnjem fizičke i psihičke retardacije.

-Na štandu ćete moći kupiti fritule,kolače,sapune koje su izrađivali studenti,proizvode Galenskog-laboratorija Splitsko-dalmatinske županije,ručne radove štićenika Centra “Samaritanac“ i fotografije koje ćemo izrađivati na licu mjesta za uspomenu.

Sve naravno po simboličnoj cijeni 😊

Pozivamo vas da se priključite akciji jer skupa možemo napraviti veliku stvar i staviti osmijeh na lica nasim Samaritancima!

-KADA?

5.12. od 9-21 h

-GDJE?

U prostoru velike menze u Kampusu („ Restoran Kampus“)