U prihvatilištu za beskućnike udruge MoSt, večeru su prošlog petka podijelili splitski studenti forenzičnih znanosti u sklopu humanitarne akcije Humano srce splitskog sveučilišta. Akcija se odvija već drugu godinu zaredom, a podržavaju je sve sastavnice. Jedan od ciljeva akcije je podizanje svijesti kod mladih osoba o važnosti pomaganja i humanitarnog djelovanja u svojoj lokalnoj sredini, kao i u širem kontekstu, na globalnoj razini. Mladi ljudi su budući nositelji društvenih zbivanja, i važno je da njihova osobnost uz intelektualni razvoj obuhvati i duhovnu dimenziju. Udruga MoSt kao partner u ovoj akciji, primjer je kako je ipak moguće olakšati nepovoljne životne okolnosti naših sugrađana i pružiti pomoć tamo gdje je potrebna.