U ponedjeljak 26.03. 2018. u dvorani Sveučilišne knjižnice održana je radionica na temu izrade studentskih projekata. Podsjetimo, u tijeku je Natječaj za natječajna sredstva od upisnina kojima se financiraju studentski projekti iz područja znanosti, umjetnosti i sporta. Sve nazočne je pozdravio prorektor prof.dr.sc. Branko Matulić te je ukratko obrazložio izmijenjeni Pravilnik o raspodjeli sredstava ostvarenih od upisnina.Voditeljica Ureda za EU projekte Sveučilišta u Splitu, Aleksandra  Banić detaljno je objasnila način na koji se ispunjava prijavni obrazac. Studenti koji su već prijavljivali projekte iznijeli su svoja iskustva o pripremi i provođenju projekata, a nazočni su mogli postavljati pitanja i predstavnicima odjela računovodstva i javne nabave pri Sveučilištu. Predsjednik Studentskog zbora Josip Podrug srdačno je zahvalio svim sudionicima na doprinosu i sudjelovanju na radionici.