Restorani i kantine Studentskog centra Split svoj rad za nadolazeće blagdane će uskladiti sa radom fakulteta.
Petak 19. travnja 2019 god. će raditi restoran „Ekonomski fakultet“ i restoran „Hostel Spinut“ do 15:00 sati.
Subota, 20. travnja; nedjelja 21. travnja i ponedjeljak 22. travnja 2019. godine restorani i kantine neće raditi.

Caffe bar Tinel, caffe bar Kantun “C“, snack bar Sveučilišna knjižnica, fotokopirnica i papirnica Scopy i "Naš mali dućan" neće raditi na Veliki petak 19. travnja; subotu 20. travnja ; nedjelju 21. travnja  i ponedjeljak 22. travnja 2019. godine.

Svi objekti Odjela studentske prehrane i Odjela gospodarskih poslova započinju sa radom ponovno u utorak 23. travnja 2019. godine.

Sretan i blagoslovljen Uskrs želi vam osoblje odjela Studentske prehrane i osoblje Odjela gospodarskih poslova!