Poštovani studenti,

sukladno već ranijoj obavijesti na našoj web stranici od strane Ministarstva hrvatskih branitelja, a iz koje obavijesti je vidno koje PODRUČNE JEDINICE izdaju potvrde koliko dana je hrvatski branitelj sudjelovao u borbenom sektoru u Domovinskom ratu, sukladno Članku 126. Zakona o pravima hrvatskih branitelja i njihovih obitelji, a koja obavijest se odnosi na mjesta i adrese izdavanja potvrda za ostvarivanje dodatnih bodova za upis u studentske i učeničke domove, sukladno Članku 126. stavak (2) Zakona o pravima hrvatskih branitelja, obavještavamo studente da područne jedinice u Bjelovaru, Virovitici, Dubrovniku i Koprivnici NE IZDAJU navedene potvrde o statusu sudjelovanja hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata u borbenom sektoru. Dakle, potvrde o broju dana sudjelovanja hrvatskog branitelja u borbenom sektoru u Domovinskom ratu za ove navedene područne jedinice  izdaje isključivo Ministarstvo hrvatskih branitelja, a studenti se moraju obratiti na mail Ministarstva Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. (vidi obavijest).
Za sve ostale Županije, koje su navedene u prvoj obavijesti na našoj web stranici, potvrde izdaju područne jedinice za koje su navedeni podaci o mjestu i adresama izdavanja potvrda.

S poštovanjem,
Studentski centar Split