U prilogu objave nalaze se službeni rezultati natječaja za studente za smještaj u domovima u akademskoj godini 2019./2020..
Rezultati natječaja sadrže rang listu za brucoše prema broju bodova, te prema prezimenu i imenu.
Studentima ostalih godina studija rezultati su raspoređeni na isti način.
Također, priložena je i Odluka žalbene komisije na osnovu pristiglih žalbi na privremene rezultate, obavijesti o načinu izvršenja zamjena za studentski smještaj,
obavijesti o useljenju i načinu useljenja u studentske domove, te obavijest o mogućem spuštanju rang liste.
Studenti mogu osobno doći na recepciju doma rezervirati sobu ili telefonski na broj: 021 440 999 (Dom dr. Franjo Tuđman) ili za studente koji su ostvarili smjestaj u Hostelu Spinut na broj: 021 386 733.
Obavijest o useljenju za Đački dom će biti naknadno objavljena.
Obrazac za zamjenu soba će biti objavljen u ponedjeljak otkada će biti moguće predavanje istih u studentskom domu Spinut.