U prilogu obavijesti nalazi se popis studenata koji su ostvarili pravo na subvenciju-potporu (dom Bruno Bušić) i Učenički dom u Splitu, nakon spuštanja rang liste i nakon useljenja svih studenata, 2019./2020.god.
Studenti koji su ostvarili pravo na Učenički dom u Splitu moraju se javiti u Upravu Učeničkog doma u Splitu također do 18.10.2019., te vidjeti na našim web stranicama Studentskog centra Split, pod Obavijestima, što je sve potrebno za useljenje u Učenički dom u Splitu.
Studenti koji su ostvarili pravo na subvenciju-potporu, odnosno oni studenti koji su ostvarili pravo na dom Bruno Bušić, moraju doći potpisati Ugovor za subvenciju do 18.10.2019. u studentski dom Hostel na adresi Spinutska 39. u radnom vremenu od 6.00 do 13.00 sati.
Svi studenti svoje Ugovore moraju potpisati do 18.10.2019.g.
Za studentski dom Omladinski Hostel Spinut i dom dr. Franjo Tuđman na kampusu više nemamo mjesta, te iz tog razloga lista nije spuštena za ova dva studentska doma.