PRIVREMENA RANG LISTA BRUCOŠI (PO BROJU BODOVA)

PRIVREMENA RANG LISTA BRUCOŠI ( PO PREZIMENU I IMENU)

PRIVREMENA RANG LISTA STUDENTI OSTALE GODINE (PO BROJU BODOVA)

PRIVREMENA RANG LISTA STUDENTI OSTALE GODINE (PO PREZIMENU I IMENU)

OBAVIJEST O PROVJERI REZULTATA ZA UPIS U STUDENTSKE DOMOVE akad. 2017./18.g.
Uz objavljenu cjelokupnu Privremenu bodovnu-rang listu svi će studenti od srijede 30.08.2017. moći pregledati svoje ukupne bodove koje su ostvarili u Natječaju za smještaj u Studentske domove za akademsku 2017./18.g.

Studenti će svoje bodove moći provjeriti na LINKU, a na način kao što su se prijavljivali preko A obrasca, odnosno na link moraju unijeti svoje korisničko ime i lozinku koju su dobili prilikom prijave na A obrascu na svoju mail adresu. Izračune svojih bodova, temeljem prosjeka ocjena studenta i prosjeka ocjena visokog učilišta ili srednjoškolske ustanove, studenti mogu vidjeti u tabelarnom prikazu koji prikazuje sve prosjeke visokih učilišta i srednjoškolskih ustanova, a koji se izračunava sa prosjekom ocjena studenta, a sve u skladu s Pravilnikom o uvjetima i načinu ostvarivanja prava redovitih studenata na subvencionirano stanovanje!
PROSJEK OCJENA PO UČILIŠTU

OBAVIJEST STUDENTIMA ZA OSTVARIVANJE PRAVA NA JEDNOKREVETNE SOBE U STUDENTSKOM DOMU DR. FRANJO TUĐMAN NA KAMPUSU
Svi studenti koji su ostvarili pravo na jednokrevetne sobe u studentskom domu dr. Franjo Tuđman na kampusu to pravo su ostvarili isključivo zadovoljavanjem svih slijedećih kriterija: bodovnog praga od 1990,319 bodova, prosjeka ocjena od 3.500 i više, te također uz uvjet da su studenti tekuće 3, 4, 5 ili 6 godine studija.

OBAVIJEST STUDENTIMA KOJI OSTVARUJU PRAVO NA DOM „BRUNO BUŠIĆ“, ODNOSNO NA SUBVENCIJU OD 400,00 kuna za akademsku 2017./18.g.
Studentski dom Bruno Bušić u akademskoj godini 2017./2018. ide u obnovu stoga boravak u domu neće biti moguć. Svi studenti koji nakon objavljenih KONAČNIH rezultata za upis u domove ostvare pravo na studentski dom „Bruno Bušić“, umjesto smještaja u domu ostvaruju pravo na subvenciju od 400,00 kuna mjesečno za cijelu akademsku godinu 2017./18.. Za ostvarenje subvencije moraju se javiti u „Studentski centar Split“ i to u dom „Bruno Bušić“, na adresi Spinutska 37, soba 101, i to u periodu od 2. listopada do 6. listopada 2017. od 07.00 sati do 13.00 sati, a sve kako bi sklopili Ugovor i kako bi dostavili svoje osobne brojeve računa na koje će im Studentski centar Split doznačavati sredstva svaki mjesec u iznosu od 400,00 kuna. NAPOMENA: Svi studenti moraju donijeti sa sobom potvrdu o statusu upisa redovnog studenta akademska 2017./18.g na Sveučilišta u Splitu.

OBAVIJEST ZA STUDENTE SUDIONIKE NATJEČAJA ZA STUDENTSKI DOM akad. 2017./18.g.
Obavještavaju se studenti da je Uprava Učeničkog-Đačkog doma u Splitu, Studentskom centru Split, ustupila ukupno 210 mjesta za akad. 2017./18.g za studente MUŠKARCE (10 mjesta ostavljeno za žalbe). Iz tog razloga je bodovni prag-broj bodova za studente manji u odnosu na bodovni prag-broj bodova za studentice !

OBAVIJEST STUDENTIMA O OBJAVLJIVANJU KONAČNE RANG LISTE ZA OSTVARIVANJE PRAVA NA DOM, akad. 2017./18.g. I O POSTUPKU PODNOŠENJA ŽALBE NA PRIVREMENE REZULTATE NATJEČAJA
Obavještavaju se studenti da će se KONAČNA rang lista objaviti, nakon odrađenih žalbi, od strane Komisije za žalbe SC-a Split.
Žalbe slati preporučenom poštom na adresu: „Studentski centar Split“, Cvite Fiskovića 3, 21 000 Split, s naznakom –Komisija za žalbe- i to u roku od 8 (osam) dana od dana objave Privremenih rezultata natječaja.
Predviđeno spuštanje-pomicanje rang liste planira se u periodu od 18. rujna do 22. rujna 2017. g., a sve ukoliko ostane slobodnih mjesta.

OBAVIJEST ZA USELJENJE U STUDENTSKE DOMOVE
Svi studenti koji se budu useljavali u studentske domove u mjesecu listopadu od 02.10.2017. do 06.10.2017., u periodu od 06.00 sati do 13.00 sati (samo oni studenti koji su ostvarili pravo na dom temeljem KONAČNIH rezultata natječaja akademska 2017./18.g.),
moraju prilikom useljenja donijeti svoju posteljinu (jastučnicu, plahte-lancune, prekrivače-deke), te uplatnicu za stanarinu za određeni studentski dom za mjesec listopad. Uplatu za stanarinu za mjesec listopad 2017. izvršiti na račun: „Studentski centar Split“, model: HR99, te poziv na broj: UPISATI OIB studenta, broj računa Studentskog centra Split HR6823300031554098723, Opis plaćanja: stanarina za mjesec listopad 2017.g
Studenti moraju sa sobom ponijeti i liječničku potvrdu ne stariju od 6 mjeseci ( od obiteljskog liječnika, odnosno svoga izabranog liječnika, a sve u svrhu odobrenja liječnika da student može boraviti u studentskom domu), te potvdu statusa redovnog studenta za akdemsku godinu 2017./18.
Student također mora sa sobom ponijeti dvije male slike (za izradu domske iskaznice i za arhivu SC-u).

OBAVIJEST STUDENTIMA KOJI ŽIVE KOD PRIVATNOG NAJMODAVCA, STUDENTI PODSTANARI, ZA akad. 2017./18.
Obavještavaju se studenti koji žive u privatnom smještaju, kod privatnog stanodavca, da "Studentski centar Split" neće isplaćivati subvenciju za takve studente, za akademsku 2017./18.g., a sve temeljem Odluke koju je donijela ministrica znanosti obrazovanja dr. sc. Blaženka Divjak, u Zagrebu, 12. lipnja 2017. g. Klasa: 602-01/17-03/00100 UR.Broj: 533-20-17-0001, a koja je Odluka donesena temeljem -Pravilnika o uvjetima i načinu ostvarivanja prava redovitih studenata na subvencionirano stanovanje Članak 23. i Članak 24.(Narodne novine 53/17)