Prijem studenata u dom vršit će se prema popisu Studentskog centra Split, koji je upućen Učeničkom domu Split.
Studenti su raspoređeni po katovima i sobama Doma, a raspored je objavljen na oglasnoj ploči i web stranici Doma.
Prijem će se vršiti  u vremenu od 2. 10. - 6. 10. 2017., u radnom vremenu odgajatelja  kata na kojem je raspoređen student.
Studenti koji ne izvrše obveze vezane uz prijem u Učenički dom Split do 11.10.2017. smatrat će se da su odustali od smještaja u našem Domu.
Prijem je valjan ako je dostavljen dokaz o izvršenoj uplati smještaja i prehrane za listopad 2017. odgajatelju  kata kod kojeg je student smješten.

Za prijem u Učenički dom Split potrebno je:

1. Ispuniti obrazac „Prijavnica studenta“ i priložiti potvrdu o uplati za    trošarinu i listopad 2017. (Prijavnicu preuzeti sa web stranice doma, a uplatnicu kod  odgajatelja )
2. Potvrda redovitog studija za 2017./18.g.
3. Liječničko uvjerenje obiteljskog liječnika  ( ne starije od šest mjeseci )
4. Priložiti X_icu na uvid (brucoši osobnu iskaznicu)
5. Potpisati Ugovor  ( kod odgajatelja )