Na temelju Pravilnika o uvjetima i načinu ostvarivanja prava redovitih studenata na subvencioniranje stanovanje, a kojeg je donio ministar znanosti i obrazovanja, KLASA: 602-01/17-03/00084, URBROJ: 533-20-17-0001, u Zagrebu, 25.svibnja 2017., (NN, Br. 53/17), a za raspodjelu mjesta redovitim studentima u studentskim domovima studentskih centara i učeničkim domovima u Republici Hrvatskoj za akademsku godinu 2017./2018.g., te Odluke o iznosu subvencija i kvoti za subvencionirano stanovanje u akademskoj godini 2018./19. Klasa: 602-01/18-03/00108, UR Broj: 533-04-18-0001, Studentski centar Split objavljuje Natječaj za raspodjelu mjesta u studentskim domovima , te učeničkim domovima za akademsku 2018/2019. godinu, za redovite studente sveučilišnih i stručnih studija Sveučilišta u Splitu.

Online obrazac možete ispuniti na linku:

Sve detalje o natječaju pročitajte u Tekstu natječaja.

Važna obavijest za studente vezana za Zakon o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji se nalazi u prilogu ove objave!

Gdje izvaditi Potvrdu o duljini sudjelovanja u obrani suvereniteta RH pogledajte u prilogu!

NAPOMENA !
Studenti koji nemaju prebivalište u RH, prilikom prijave preko web stranice SC-a preko LINKA, u A obrazac pod Adresom prebivališta navesti :
1. DRŽAVA--------odabrati svoju državu
2. ŽUPANIJA------odabrati NEMA ŽUPANJE (u padajućem izborniku)
3. OPĆINA---------odabrati NIJE HRVATSKA (u padajućem izborniku)
4. BROJ POŠTE----upisati broj pošte svoga prebivališta
5. MJESTO--------upisati svoje mjesto prebivališta
6. ULICA I KUĆNI BROJ I PODBROJ----upisati ulicu i kućni broj ili podbroj svog prebivališta

Obavijest za sve studente:
Broj telefona u mjestu prebivališta i Broj mobitela treba upisati bez kose crte i crtice.

Sve dokumente natječaja možete preuzeti u prilogu: