U Sveučilišnoj galeriji Vasko Lipovac, u četvrtak 29.11.2018. dodijeljena je nagrada za najbolju pjesmu studenata Sveučilišta u Splitu od pristiglih na natječaj Studentskog centra Split Pošalji svoju pjesmu! koji je objavljen 20. listopada 2018., a trajao je do 31. listopada 2018. Slijedom odluke stručnog povjerenstva u sastavu Sanja Brbora,viša knjižničarka(SVKST), Mihaela Kovačić, knjižničarska savjetnica(SVKST) i Damira Bašić, dipl. knjižničarka,(SC) donešene 14. studenog 2018., nagrada je pripala studentici sociologije na Filozofskom fakultetu u Splitu Ivi Ljubičić za pjesmu Dio svemira. Nagradu (knjiga po vlastitom izboru pobjednika Natječaja) joj je u ime Studentskog centra Split predala Damira Bašić.