Splitski sveučilišni sportski savez organizira UnisportST Marjansku ligu za 2017. godinu, koja će se održati tijekom travnja, a studenti će kroz tri utrke skupljati bodove za ukupni poredak.

Raspored UnisportST Marjanske lige:
1. kolo 6. travnja s početkom u 18 sati - 5km
2. kolo 20. travnja s početkom u 18 sati, brdska utrka
3. kolo 27. travnja s početkom u 18 sati - 5km
Start i cilj je na Marjanskim vratima, osim brdske utrke kojoj je start na Institutu, a cilj na Telegrinu.

Prijaviti se može slanjem ispunjenih obrazaca preko profesora TZK najkasnije do utorka 4. travnja do 12 sati na e-mail : Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.. Prijave moraju sadržavati sve zatražene podatke: ime i prezime studenta, datum rođenja, oib, broj indexa, kontakt voditelja ekipe, potpis profesora TZK ili dekana fakulteta, pečat fakulteta.

Za sve ostale informacije kontakt osoba je Šime Veršić, mobitel: 098 946 8548 ili e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..

Propozicije - MARJANSKA LIGA
Obrazac za prijavu ekipa 2016