Splitski sveučilišni sportski organizira UniSport Odbojku za 2017. godinu (prvenstvo Sveučilišta). UniSport Odbojka će se održati u muškoj i ženskoj konkurenciji u srijedu 19. travnja, sa početkom u 9 sati u sportskom centru „Bazeni Poljud“.
Prijave se primaju slanjem ispunjenih obrazaca preko profesora TZK najkasnije do petka 14. travnja, do 12 sati na email : Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.. Prijave moraju sadržavati sve zatražene podatke: ime i prezime studenta, datum rođenja, oib, broj indexa, kontakt voditelja ekipe, potpis profesora TZK ili dekana fakulteta, pečat fakulteta. Za sve ostale informacije možete se javiti Šimi Veršiću na broj mobitela: 098 946 8548 ili putem e-maila: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
• Obrazac za prijavu ekipa 17
• Propozicije - Odbojka