Izložba „Dah Mediterana“ na kojoj će izlagati akademski umjetnici  Želimir Borić, Ivan Branko Imrović i Robert Budor, otvorit će se u četvrtak, 20. travnja, s početkom u 19 sati u Sveučilišnoj galeriji „Vasko Lipovac“, R. Boškovića 31.
Kustosica izložbe je Marijana Paula Ferenčić, a postav se može razgledati do 10. svibnja.
Iz predgovora kustosice M.P. Ferenčić:

Predstavljenim ciklusima u Sveučilišnoj galeriji „Vasko Lipovac“  Želimir Borić, Robert Budor i Ivan Branko Imrović uranjaju u Mediteran upijajući njegovu esenciju. Svaki zasebno, različitim stilskim izrazima i medijima, oblikuje sebi svojstven autograf unutar prepoznatljivosti umjetničke manire. Želimir Borić tako oslikava drevne gradove, Robert Budor iscrtava bilje, a Ivan Branko Imrović modelira more i aktove ženskih bića. Maestral njihova umjetničkog Mediterana priziva skrivene tajne morskih vila prenoseći miris lavande i smilja k sjenama kamenih zdanja.