Ovogodišnje natjecanje UnisportST Odbojka održano je u četvrtak 20. travnja, u dvorani ŠC Poljud. Natjecanje je proteklo u dominaciji studenata Kineziološkog fakulteta koji su se okitili zlatom u muškoj i ženskoj konkurenciji. Kod studenata su srebrni bili predstavnici Pravnog fakulteta dok su u ženskoj konkurenciji medalje otišle na Prirodoslovno-matematički fakultet (srebro) i Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje (bronca). Ovo natjecanje bilo je zagrijavanje za poluzavršnicu državnog prvenstva koje je na rasporedu sljedećeg tjedna u Rijeci, gdje će ekipa Sveučilišta u Splitu pokušati ostvariti plasman na Unisport Finalse koji će se održati od 18. do 21. svibnja u Biogradu na moru.