U Sveučilišnoj galeriji „Vasko Lipovac“ , u četvrtak, 19. listopada u 11: 30 , otvara se izložba učeničkih radova 1.i 3. razreda Škole likovnih umjetnosti pod nazivom "Tanjur...".
Učenici su oslikali 60 tanjura, kombiniranom tehnikom pod mentorstvom autorice projekta prof. Vanje Rogošić - Ojdenić. Izložba je nastala u suradnji na sa Nastavnim zavodom za javno zdravstvo, te ima za cilj skrenutu pozornost na važnost komunikacije unutar obitelji te zajedničkih rituala koji u suvremenom svijetu pomalo nestaju a važni su u zaštiti i unapređenju mentalnog zdravlja svake obitelji.  Uz prorektora za kvalitetu, kulturu i umjetnost Sveučilišta u Splitu prof.dr.sc. Branka Matulića, otvorenju izložbe prisustvovat će Željko Ključević, dr. med., specijalist psihijatar – Voditelj Službe za zaštitu mentalnog zdravlja, prevenciju i izvanbolničko liječenje ovisnosti NZZJZ SDŽ.