Splitski sveučilišni sportski savez u suradnji sa Studentskim centrom i Sveučilištem u Splitu organizira Studentske sportske subote koje će se u ovoj kalendarskoj godini održati 2. i 16. prosinca na Kampusu, u dvorani u sklopu doma dr. Franjo Tuđman te u caffe baru Tinel.

Natjecanja će se održati u sljedećim disciplinama:

1. Turnir u malom nogometu – 3na3 (4 igrača u ekipi)

2. Turnir u košarci 3x3 (4 igrača u ekipi)

3. Turnir u stolnom tenisu i badmintonu (pojedinačno)

4. Graničar (5 igrača u ekipi)

5. E-sports (pojedinačno)

6. Unisport Pub kviz (4 igrača u ekipi)

Svi zainteresirani studenti prijave moraju poslati na mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. do srijede 29.11. u 12h a prijava mora sadržavati: ime ekipe, ime, prezime i fakultet svih studenata u ekipi te disciplinu u kojoj se natječu.

Prijave se odnose na obe spomenute subote s obzirom da će sustav natjecanja biti povezan te se finalni susreti i borbe za medalje očekuju u subotu 16. prosinca.

Detaljan raspored natjecanja biti će objavljen na facebook stranici Unisport ST te poslan na mail svim prijavljenim ekipama i pojedincima po isteku roka za prijave.