U Sveučilišnoj galeriji Vasko Lipovac, u petak, 24.11.2017. U 19 sati otvorena je skupna izložba studentske selekcije
8. SPLITGRAPHIC BIENNALA. Od ukupno 35 radova iz 8 zemalja, hrvatski studenti zastupljeni su sa ukupno 6 predstavnika; Adriana Divković Mrše, Dajana Džafo, Ida Bugarić, Nikolina Ćuk s Umjetničke akademije u Splitu te Josip Kresović (Zadar) i Vesna Salamon (Zagreb).
Izložba ostaje otvorena do 5.12.2017.
Selektorica 8. Splitgraphic bijenala i ove izložbe je belgijska profesorica i grafička umjetnica Ingrid Ledent (1955). Ledent je profesorica litografije na Kraljevskoj akademiji primijenjenih umjetnosti Antwerpen i Akademiji primijenjenih umjetnosti Šangaj (SAFA), te je danas jedna od vodećih imena suvremene grafičke umjetnosti s nizom skupnih i samostalnih izložbi, kao i međunarodnih nagrada na svjetskim bijenalima i trijenalima grafike, isto tako je bila i član žirija raznih međunarodnih grafičkih manifestacija.
U glazbenom dijelu nastupili su studenti Umjetničke akademije u Splitu, gitaristički duo Blacksmith Mouse, kojeg čine gitaristi Deni Erceg i Florijan Djerdja.